Ліцензійні ділянки

Білоусівсько-Чорнухинська площа

У 2011 році компанія отримала ліцензію на промислову розробку Білоусівсько-Чорнухинської площі терміном на 20 років і успішно продовжує свою діяльність. На даний час у експлуатаційному фонді підприємства знаходиться 4 свердловини в межах площі. Північно-Яблунівська площаУ 2013 році компанією було пробурено та успішно освоєно свердловину №203-А. Пізніше цього ж року свердловину було підключено до Ярівської УКПГ, а на її майданчику було облаштовано метанольно-інгібіторне господарство. Свердловину введено у дослідно-промислову експлуатацію на горизонт В-22

Детально…

Розробка та експлуатація

Протягом 2009-2012 р.р. компанією було проведено переобробку та переінтерпретацію сейсмічних та геофізичних матеріалів. За результатами сейсморозвідувальних робіт за методикою 3D було визначено перспективи буріння свердловини №116-А. В період з серпня 2009р по травень 2010р була пробурена експлуатаційна похило-скерована свердловина №116-А Білоусівького НГКР проектною глибиною 4428м, де випробувано ряд продуктивних горизонтів від Т-1 до В-20.

Детально…

Охорона праці та навколишнього середовища

Компанія “Арабський Енергетичний Альянс ЮЕЙ” взяла на себе зобов’язання щодо охорони життя та здоров’я своїх працівників а також збереження навколишнього середовища. Основним завданням, що стоять перед Компанією, є забезпечення безпечних умов праці працівників у відповідності до законодавства України у сфері охорони праці та техніки безпеки.

Детально…

Комерційна діяльність

Реалізація продукції

Вся продукція компанії ТОВ «Арабський Енергетичний Альянс ЮЕЙ», а саме природний газ та газовий конденсат, яка видобувається на Білоусівсько-Чорнухинській та Північно-Яблунівських ліцензійних площах реалізовується виключно споживачам України на внутрішніх аукціонах, які проводить Компанія.

 

Закупівлі

Компанія проводить тендери на:

  • Геофізичні послуги
  • Буріння свердловин…

Детально…

Фінанси

Дохід від основної діяльності за..

Детально…

Корпоративна соціальна відповідальність компанії

ТОВ “Арабський Енергетичний Альянс ЮЕЙ” постійно реалізує соціальні проекти на національному та місцевому рівнях.Компанія співпрацює з благодійним фондом “Відкриті долоні” допомагаючи в реалізації різноманітних програм.

Детально…