Завдяки досвідченому та кваліфікованому менеджменту наша компанія може рости та продовжувати свій стратегічний розвиток

Буров Сергій Володимирович

Директор

Більше 20 років досвіду роботи в управлінні бізнес-процесами компаній, досвід в залученні інвестицій, що забезпечують рентабельність комерційних, виробничих і наукових підприємств у нафтогазовій та агропромисловій сферах в Україні та за кордоном. 2001-2011 рр. – директор з розвитку геофізичної сервісної компанії«Вікоіл Лтд», що спеціалізується на наданні геологорозвідувальних послуг вітчизняним та іноземним нафтогазовим компаніям. Створив філію геофізичного обслуговування в компанії, а також центр обробки, інтерпретації та моделювання сейсмічних даних. Організовував геофізичні роботи на виконання 2D і 3D проектів в Україні, Ємені, Росії. Брав участь у державних закупівлях для виконання робіт з геологічного моделювання і наукових досліджень у галузі геології і геофізики. Впровадив ISO 9001, ISO 14001 та OHSAS 18001. Має ступінь у галузі права (Київський політехнічний інститут) та вищу економічну освіту (Київський національний економічний університет).

Ісаєнко Олександр Володимирович

Заступник директора

Більше 15 років досвіду управління компаніями у сферах видобування нафти й газу, наданні геологорозвідувальних послуг вітчизняним та іноземним нафтогазовидобувним компаніям, досвід у сферах експорту та імпорту нафтогазового обладнання. У 2005-2011 роках працював генеральним директором компанії «Вікоіл Лтд». Здійснював керівництво численними інвестиційними проектами в Україні, брав участь у створенні філій та представницьких офісів компанії в Ємені, Ефіопії, сприяв налагодженню ефективних зв’язків із зарубіжними партнерами. Має вищу інженерну (Київський політехнічний інститут) та економічну освіту (Київська школа менеджменту за спеціальністю Маркетинг та зовнішньоекономічна діяльність).

Кулага Ольга Миколаївна

Заступник директора з фінансів

Більше 20 років досвіду в здійсненні фінансового контролю, планування і бюджетування, веденні бухгалтерського та податкових обліків. Має вищу економічну освіту (Кемеровський інститут харчової промисловості).

Сусліков Олексій Віталійович

Заступник директора з комерційних питань

Близько 10 років досвіду управління одним з найбільших підприємств харчової галузі у Донецькій області.6 років досвіду на керуючих посадах в державних структурах України. Має вищу інженерну освіту (Донецький політехнічний інститут) та економічну освіту (Донецька державна академія управління), кандидат технічних наук, заслужений працівник промисловості України.