На даний час відкритих вакансій немає, але Ви можете надсилати свої резюме на електронну адресу , ми обов`язково його розглянемо.

Етапи відбору на вакансію

Якщо Ви прийняли рішення приєднатися до команди Arab Energy Alliance UA, в першу чергу ознайомтесь з переліком активних вакансій Компанії. Наприкінці кожного оголошення про вакансії є електронна адреса, на яку Ви можете надіслати своє резюме.

Якщо Ви не знайшли потрібну вакансію, можете скористатися шаблоном резюме або направити резюме у вільній формі у форматі .doc або .pdf на електронну адресу .

Зворотній зв’язок за результатами розгляду резюме надається протягом двох тижнів у разі позитивного рішення по Вашій кандидатурі.

У разі відхилення резюме на заявлену вакансію ми переносимо його в зовнішній кадровий резерв і можемо повернутися до розгляду, як тільки у нас з’явиться вакансія, відповідна Вашим навичкам і кваліфікації.

Направляючи резюме на розгляд, будьте готові до кількох етапів відбору:

  • телефонне інтерв’ю зі співробітником відділу з підбору персоналу (проводиться з метою виявлення мотивації та уточнення інформації, наданої в резюме)
  • співбесіду і тестування в офісі Компанії (спілкування з представником відділу з підбору персоналу з метою загальної оцінки кандидата, і профільне тестування для визначення рівня знань на розглянуту вакансію)
  • співбесіда з лінійним керівником (перевірка професійних знань і навичок )
  • зустріч з представником Служби безпеки Компанії.

Звертаємо Вашу увагу, що залежно від рівня позиції кількість і порядок співбесід, а також інтервал між ними можуть мінятися. У процесі проходження співбесід Ви отримаєте вичерпну інформацію про умови роботи, компенсаційний пакет, а також умови отримання пропозиції про працевлаштування.